Nowości:

Jak możemy udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Jak możemy udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją żoną rocznicę ślubu w inny sposób? Cóż, można wymienić bardzo dużo interesujących alternatyw, lecz jeżeli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem może być choćby zagraniczna wycieczka. Generalnie jest dużo ładnych miejsc na Starym Kontynencie – Londyn, Porto, Siena, Dubrovnik bądź choćby Amsterdam.

Bardzo popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może takie linie nie mogą zapewnić nam wygody, szczególnie mowa o miejscu na nogi, ale jeżeli w samą porę kupimy bilety, możliwe, iż za 4 bilety zapłacimy ok. 200-400 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminu oraz destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Na przykład Okęcie jest położone dosyć niedaleko centrum, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, iż transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Sztokholmu mówimy o większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele atutów, ale być może warto zapoznać się się bliżej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w Polsce? Jeśli bardzo uważnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji wyjazdowych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż zapewne dla wielu taka niespodzianka to spora frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy własnego ślubu w żadnym wypadku nie można zapomnieć!

Teksty: